рф не налаштована на мирне врегулювання і путін готується до затяжної війни, — ISW

Нещодавно президент рф підписав указ про створення «координаційної ради» при уряді для «посилення координації федеральних органів виконавчої влади та виконавчої влади суб’єктів федерації» під час війни в Україні.

рф не налаштована на мирне врегулювання і путін готується до затяжної війни
рф не налаштована на мирне врегулювання і путін готується до затяжної війни

Останні заяви та дії російських сил свідчать про те, що рф, і її лідер зокрема, не готові йти на переговори чи поступки. владімір путін вочевидь готується до довготривалої війни. Про таке йдеться у тексті чергової аналітичної записки, яку розповсюдив американський Інституту вивченні війни (ISW).

Зокрема аналітики ISW вказують на те, що останнім часом в російському інформаційному просторі все частіше лунає інформація про замінування та можливий підрив Каховської ГЕС, про підготовку мобілізації й призову на військову службу, створюється інформаційне підґрунтя для відведення військ з правого берега Дніпра на Херсонщині, що імовірно свідчить про те що в Москві не шукають шляхів для швидкого розв'язання конфлікту. Нещодавно оголошений владіміром путіним воєнний стан на тимчасово окупованих територіях України, підтверджує наміри російського диктатора створити умови для підвищення боєздатності росії взимку і аж до 2023 року.

Нещодавно президент рф підписав указ про створення «координаційної ради» при уряді для «посилення координації федеральних органів виконавчої влади та виконавчої влади суб'єктів федерації» під час війни в Україні. Таким чином очільник Кремля готує підґрунтя для переходу економіки країни на військові рейки та можливого впровадження військового стану.

російські військові оглядачі та milblogger схвально відгукуються, щодо останніх рішень керівництва держави та зазначають, що ці кроки слід було впроваджувати ще навесні, аби уникнути наразі наявних проблем з логістикою та постачанням. Також вони вбачають у цьому чіткий намір продовжувати воєнні дії, адже дипломатичне врегулювання конфлікту не потребувало би подібних кроків.

«путін продовжує демонструвати свою готовність заплатити високу ціну внутрішнім невдоволенням, щоб домогтися військового розв'язання війни, яку він ініціював на своїх умовах, демонструючи своїми діями явну незацікавленість у будь-яких серйозних поступках чи переговорах про припинення вогню, які можуть призвести до сталого миру», — йдеться у щодобовому зведенні ISW.