Нардепа Деркача взяли під арешт за підозрою в держзраді

У четвер, 27 жовтня, народного депутата якому раніше оголосили підозру в підривній діяльності щодо України, відправили під варту.

Андрій Деркач
Андрій Деркач

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у своєму офіційному телеграм-каналі.

Щоправда, посилаючись на таємницю слідства, конкретних імен і прізвищ там не називають.

За рішенням суду зазначеному депутату, оголошеному в державний і міжнародний розшук, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У САП також повідомили, що суд підтримав позицію прокурора САП і ухвалив рішення задовольнити клопотання детектива НАБУ, погоджене Генеральним прокурором, у повному обсязі.

Народному депутату оголосили підозру в державній зраді й незаконному збагаченні.

Водночас «Дзеркало тижня» повідомляє про те, що нардепом, до якого застосували запобіжний захід, був Андрій Деркач.

«Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Андрію Деркачу», — йдеться в повідомленні, яке видання опублікувало у своєму телеграм-каналі.

Справа Андрія Деркача: що про нього відомо

У ході досудового розслідування встановлено, що народний депутат за період 2019−2022 рр. отримав не менше 567 тисяч доларів від правоохоронних і розвідувальних органів Росії за підривну діяльність проти України. Зокрема, за дискредитацію України на міжнародній арені, погіршення дипломатичних відносин зі Сполученими Штатами Америки, а також ускладнення інтеграції України до Європейського Союзу та НАТО.