Нардеп розповів, чи будуть відключати боржників від світла та тепла

  • 187

В умовах війни багато українців втратили роботу, людям важко сплачувати за коммунальні послуги, але ніхто борги за комуналку не збирається пробачати.

Борги за комуналку не збираються пробачати
Борги за комуналку не збираються пробачати

Про це i-ua.tv це повідомив народний депутат, голова ТСК, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

На питання, чи будуть боржникам, які не взмозі сплачувати комунальні послуги, відрізати постачання світла та тепла, нардеп прокоментував наступне.

«Непроста ситуація. Вважаю, що треба не наробити дурниць. Зараз і так рівень платежів за газ обвалився до 30%. Якщо не буде грошей, то зарплати не будуть отримувати газовики та інші працівники, зокрема, робітники ТЕС. Тому це дуже небезпечна тенденція. Влада себе неправильно повела. Тому люди, які позбавлені роботи, мають стояти на обліку безробітних, а держава повинна їм дати відповідну субсидію по безробіттю. Але ця субсидія має йти на оплату енергоносіїв. Бо якщо ми будемо заохочувати борги, ми залишимося без грошей. Не можна повторювати дурниці, які зробив Вітренко, який влітку закликав громадян не сплачувати комунальні послуги, бо держава все перекриє з бюджету. Але ж у бюджеті немає цих грошей. Крім того, ніхто борги за комуналку не збирається пробачати», — резюмує нардеп.

Читайте також


Як отримати доступ до Інтернету, коли вимикають світло?

У зв’язку з масованими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні вимикають світло для того, щоб зменшити навантаження на електромережі, збалансувати систему та уникнути нових аварій. У країні запроваджують планові та аварійні (екстрені) відключення, а в деяких регіонах все ще немає графіків. Українцям доводиться бути без електроенергії годинами, а іноді й днями. Через це пропадає зв’язок зі світом, люди не можуть читати новини чи просто говорити з рідними та знайомими.