Український дзюдоїст Дільшот Халматов здобув дебютне «срібло» на турнірах серії Grand Slam

Киянин розпочав виступи на турнірі з перемоги над чемпіоном Європи серед юніорів 2019 року, представником Туреччини Саліхом Їлдизом. Вже в другому раунді українець взяв гору над дворазовим чемпіоном Європи, іспанцем Франсіско Гаррігосом, що здобув «бронзу» на цьогорічному турнірі Grand Slam в Антальї.

Медаль Халматов гарантував у півфіналі, де провів свою найдовшу сутичку на поточному турнірі. За сім з половиною хвилин Дільшот здолав узбекистанця Кемрана Нуріллаєва, дворазового медаліста змагань Grand Slam.

Суперником Халматова у фіналі став 24-річний азербайджанець Балабай Агаєв. Саме господар змагань завдав українцю першої поразки на турнірі й здобув «золото». Зі свого боку, Халматов отримав свою дебютну нагороду турнірів серії Grand Slam срібного ґатунку.