Окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької АЕС

  • 210

Вчора, 8 грудня 2022 року, російські військові вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та у присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Після жорстокого побиття загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку.

Окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької АЕС
Окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької АЕС

Крім того, рашисти затримали та «кинули на підвал» начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, котрий є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку.

Такими діями окупанти намагаються домогтися лояльності до себе від мужнього проукраїнського персоналу станції, збільшити кількість переведень працівників у фейкове АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС», яким керує росатом, та відзвітувати путіну про підтримку українським персоналом фашистських терористичних дій росії.

Але загарбникам це не вдається, позаяк персонал чинить опір, тож вони лютують і перетворюються на справжніх поліцаїв та тюремників, посилюючи бандитські напади на патріотичних працівників ЗАЕС, які прагнуть продовжувати працювати в Україні.

Вчергове звертаємося до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом докласти всіх зусиль та провести всі можливі заходи для звільнення працівників ЗАЕС із полону російських терористів.

Нагадаємо, окупанти готують чергові провокації на Запорізькій АЕС. На територію захопленої електростанції росіяни вчора, 7 грудня, завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Град».