На Луганщині окупанти посилили примусову мобілізацію через некомплект особового складу

  • 97

На території тимчасово окупованої Луганської області російські загарбники посилили примусову мобілізацію. Таким чином, терористи намагаються поповнити некомплект особового складу.

На Луганщині окупанти посилили примусову мобілізацію через некомплект особового складу

Подібні дії окупанти зафіксовано у місті Красний Луч. У населеному пункті побільшало патрулів, які перевіряють документи у чоловіків.

Загарбники примусово вручають повістки мешканцям тимчасово окупованих територій та відвозять до пункту збору мобілізованих.

«З метою поповнення некомплекту особового складу ворожих підрозділів, що діють на Сєвєродонецькому напрямку, на тимчасово окупованій території Луганської області посилено заходи примусової мобілізації. У місті Красний Луч збільшилася кількість патрулів, які перевіряють документи у чоловіків, вручають повістку та відвозять до пункту збору мобілізованих», — йдеться у повідомленні Генштабу.

У свою чергу у Луганській обласній військовій адміністрації повідомили, що повістки у селищі Милово отримують майже всі. Окупанти не звертають уваги на вік, стан здоров'я та кількість дітей у «мобілізованих».

Крім того, у Сорокиному люди неодноразово спостерігали публічне побиття тих, хто відмовляється від «мобілізації» — до військкоматів їх доставляють насильно.

Нагадаємо, що на тимчасово окупованій території Запорізької області, з метою поповнення поточних втрат, російські окупанти планують мобілізувати місцевих жителів.