Ердоган знову пропонує стати посередником для припинення вогню в Україні

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що продовжує переговори з Києвом та москвою і готовий бути посередником для припинення вогню, а згодом і для тривалого миру.

Реджеп Тайїп Ердоган
Реджеп Тайїп Ердоган

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву Ердогана в рамках тристороннього саміту за участі президентів Азербайджану й Туркменістану.

Пряма мова президента Туреччини: «Ми побачили, що якщо дипломатії надано можливість у домовленості про зерно та обмін полоненими, то шлях до миру може бути відкритий. Ми продовжуємо наші переговори з паном Путіним і паном Зеленським у цьому напрямку, і ми сподіваємося встановити припинення вогню, а потім і тривалий мир у нашому регіоні».

Деталі: Він нагадав, що російська агресія в Україні похитнула глобальну систему, її продовольчі та енергетичні основи, призвела до високих темпів інфляції в усьому світі.

Ердоган вважає, що справедливий мир можна встановити лише шляхом діалогу, і Туреччина готова продовжувати бути посередником у цьому процесі.

Нагадаємо, що Президен Туреччини Реджеп Таїп Ердоган звинуватив росію у порушенні домовленостей щодо Сирії, що було укладено в 2019 році в Сочі.