Apple очолила рейтинг найвпливовіших брендів світу

Американська компанія Apple очолила рейтинг «500 найвпливовіших брендів світу», від дослідницької компанії World Brand Lab. На другій сходинці в рейтингу Microsoft, третє місце у Google, яка торік очолювала список.

Apple - найвпливовіший бренд світу
Apple - найвпливовіший бренд світу

Найбільше у рейтингу компаній із США, далі йдуть Франція, Японія, Китай і Велика Британія. Загалом компанії зі США представляють 198 із 500 найкращих брендів, зберігаючи вплив як глобальна супердержава брендів, йдеться у пресрелізі.

До першої «десятки» рейтингу потрапили пʼять американських компаній: Amazon; Walmart; McDonaldʼs; Coca-Cola і Tesla.

World Brand Lab складає рейтинг найвпливовіших брендів світу з 2003 року, відстежуючи понад 80 000 брендів із 60 країн. Всього у рейтингу представлено 33 країни. Цього року World Brand Lab відстежувала понад 15 000 провідних брендів у всьому світі.

Рейтинг складено на основі оцінки глобального впливу бренду, який означає його здатність розвивати та захоплювати ринки і отримувати прибуток. До уваги беруться три ключові показники впливу бренду: частка ринку, лояльність до бренду та глобальне лідерство.

Нагадаємо, петиція про заборону російського контенту на стрімінгових сервісах в Україні набрала 25 тисяч голосів. Автор петиції заявив, що попри повномасштабне вторгнення росії в Україну, пісні російських виконавців залишаються у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer, Shazam.