Вибух українського гранатомету у Польщі в кабінеті керівника польської поліції: нові подробиці

Керівник польської поліції Ярослав Шимчик отримав у подарунок використані гранатомети. Проте один з них вибухнув 14 грудня.

Вибух українського гранатомету у Польщі в кабінеті керівника польської поліції: нові подробиці

Державна служба з надзвичайних ситуацій опублікувала офіційний коментар щодо інциденту.

«ДСНС висловлює щирий жаль у зв'язку з нещасним випадком, який мав місце в Головній комендатурі поліції Польщі 14 грудня 2022 року і завдав шкоди здоров'ю Головного коменданта поліції Ярослава Шимчика. Бажаємо Ярославу Шимчику якнайшвидшого одужання», — написали у відомстві.

У ДСНС запевнили, що високо цінують підтримку, яку Польща надає для України. Згідно з повідомленням відомства, Шимчик отримав символічний подарунок, пов'язаний із опором російським окупантам.

Переконані, жодного умислу завдати шкоди Головному коменданту поліції Польщі не було і не могло бути. Впевнені, що після вивчення обставин і причин цього нещасного випадку, будуть зроблені належні безпекові висновки з цієї ситуації, — сказали у ДСНС

Вони сподіваються, що подія не матиме вплив на співпрацю між правоохоронними органами України і Польщі.

Читайте також


Українці можуть повторити долю курдів, коли є народ, а країни немає — Микола Волинко

2023 рік запам’ятався гучними скандалами. Зокрема блокуванням кордонів з Україною в країнах ЄС, корупцією на всіх рівнях та новими етапом земельної реформи, який стартує 1 січня 2024 року. З чим йдемо у 2024 рік, які висновки маємо зробити та чи візьмуть нас з такою корупцією до ЄС, журналісти запитали у профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко.