росія могла розмістити ядерну зброю в Криму та білорусі

  • 163

росія могла розмістити ядерну зброю в окупованому Криму та білорусі. Російський диктатор володимир путін розглядає ці території як плацдарм для ядерних провокацій проти України.

росія могла розмістити ядерну зброю в Криму та білорусі
росія могла розмістити ядерну зброю в Криму та білорусі

Про це розповів представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телеканалу Freeдом.

За його словами, застосування ядерної зброї чи то з території захопленого Криму, чи то з білорусі стане останнім кроком для чинного в рф режиму і самої росії.

«Коли йдеться про загрозу ядерної зброї з боку росії, ми повинні розуміти, що ця загроза лише наблизить кінець сучасної росії. Так, є інформація, що окупований Крим і територія білорусі путіним розглядаються для проведення таких провокацій. Уся ця інформація відстежується, розвіддані є, тож несподіванкою це не стане», — сказав Юсов.

За даними української розвідки, в тимчасово окупованому Криму розташовані російські носії ядерних боєприпасів наземного, повітряного і морського базування.

Наприкінці грудня повідомлялося, що самопроголошений президент білорусі ллександр лукашенко та російський диктатор володимир путін зацікавлені у розміщенні тактичної ядерної зброї на території країни-сателіта рф.

Читайте також


Після втрати Криму путіна винесуть вперед ногами з кремля — Вадим Трюхан

В росії та на окупованих територіях стартувала нова хвиля мобілізації. На тлі загострення конфлікту Захід нарощує поставки зброї Україні. При цьому вчора президент рф володимир путін оголосив так зване перемир’я. Тож чого очікувати на фронті та коли Україна закриє небо, журналісти i-ua.tv спитали у колишнього дипломата, юриста-міжнародника, заступника командира роти в Теробороні Вадима Трюхана.