Через Макіївку росіяни можуть зневіритися у володимирі путіні

  • 101

Внаслідок ракетного удару по Макіївці росія зазнала однієї з найбільших разових військових втрат від початку вторгнення до України.

володимир путін
володимир путін

Британська розвідка зазначає, що будівля була розташована лише за 12,5 км від авдіївської ділянки фронту, яка є однією з найгарячіших точок конфлікту.

Родичі мобілізованих, загиблих або зниклих безвісти в Макіївці, зібралися на акцію в Самарі.

Вони розмахували російськими прапорами, збирали допомогу постраждалим і закликали до помсти. При цьому не пролуналожодної критики на адресу головного винуватця війни — путіна.

Швидкість, з якою міноборони росії визнало втрати, свідчить про те, що кремль «намагається контролювати наратив і не допустити, щоб він підживлював широке соціальне невдоволення».

Нездатність путіна відповісти на критику та виправити недоліки російської військової кампанії може підірвати довіру до нього як до воєначальника, — вважають експерти ISW.

Читайте також


Після втрати Криму путіна винесуть вперед ногами з кремля — Вадим Трюхан

В росії та на окупованих територіях стартувала нова хвиля мобілізації. На тлі загострення конфлікту Захід нарощує поставки зброї Україні. При цьому вчора президент рф володимир путін оголосив так зване перемир’я. Тож чого очікувати на фронті та коли Україна закриє небо, журналісти i-ua.tv спитали у колишнього дипломата, юриста-міжнародника, заступника командира роти в Теробороні Вадима Трюхана.

Рекомендовані публікації