Морози різко вдарять до -20: синоптики дали прогноз на сьогодні

Погода в Україні сьогодні, 7 січня різко зміниться. Синоптики попередили про сильні морози, які місцями сягатимуть до -20.

Морози різко вдарять до -20: синоптики дали прогноз на сьогодні

За інформацією синоптиків, сьогодні в західних, вдень у Житомирській, Вінницькій та Одеській областях буде хмарно. Очікується невеликий сніг, вдень подекуди з дощем.

При цьому на решті території прогнозується мінлива хмарність, без опадів. На дорогах західної частини країни ожеледиця. Вітер північний з переходом у більшості областей на східний, 5−10 м/с.

Також синоптики попередили про істотне зниження температури. Так, у східних, Сумській, Полтавській, Чернігівській областях вночі -15 -20 морозу, вдень -8 -13 градусів морозу.

На решті території вночі -7 -12 градусів морозу, вдень -2 -7, а в західних, Вінницькій та Одеській областях вночі від 0 до -5 морозу. В денний час доби від 1 градусу до +4 градусів тепла, на Закарпатті та Прикарпатті очікується до +7.

Погода в Києві та області

Сьогодні в столиці також прогнозують різке зниження температури. По Київській області вночі буде -7 -12 градусів морозу, а вдень -2 -7.

При цьому в столиці вночі близько -10 градусів морозу, вдень -5−7.

Очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний з переходом на східний, 5−10 м/с.