Митрополит Епіфаній звершить ще одну службу в Києво-Печерській Лаврі: подробиці

Українська мова й українська молитва знову лунатиме на території Києво-Печерської лаври. Митрополит ПЦУ Епіфаній 19 січня о 9 годині ранку звершить богослужіння з нагоди свята Хрещення Господнього в Успенському соборі, де відбувалося й Різдвяне богослужіння.

Митрополит Епіфаній звершить ще одну службу в Києво-Печерській Лаврі: подробиці

Про це повідомили у пресслужбі Київської митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ). Там наголосили, що отримали усі необхідні дозволи для проведення служби та підписали відповідну угоду з керівництвом Національного заповідника «Києво-Печерська лавра».

«Повідомляємо, що урочисту Божественну літургію з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 19 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври», — зазначено у повідомленні.

У ПЦУ також підкреслили, що богослужіння розпочнеться о 9 годині ранку.

Долучитися до нього закликають усіх бажаючих. Однак у ПЦУ просять з розумінням поставитися до того, що через дію режиму воєнного стану, перед святковим богослужінням та під час його проведення буде запроваджено додаткові заходи безпеки та можливі обмеження.

«Зазначимо, що належний дозвіл від Міністерства культури та інформаційної політики України Православна Церква України отримала, а з Національним заповідником „Києво-Печерська Лавра“ підписано відповідну угоду», — додали у ПЦУ.

Нагадаємо, що Епіфаній на службі в Лаврі згадав про війну та захисників України.