Ворог готує різні сценарії, — ГУР

Представник ГУР МО України Андрій Юсов, коментуючи тему подальших планів вторгнення країни-терориста на українську землю, заявив, що в окупантів може бути кілька різних сценаріїв наступу.

Ворог готує різні сценарії
Ворог готує різні сценарії

Він зазначив, що слід розуміти, що більшість інформації, яка є доступною — неправдива й слід пам'ятати, як часто росіяни поширюють дезінформацію.

«Ворог готує різні сценарії. І займається дезінформацією, роблячи вкидання через різні інструменти тих чи інших напрямків, щоб дезорієнтувати нас. Від дуже „екзотичних“, як, наприклад, десант на Одесу. Тому що станом зараз це виглядає суїцидальним напрямком для ворога. Проте ми бачили й інші їхні суїцидальні дії», — сказав Андрій Юсов.

Представник воєнної розвідки України додав, що цілі путіна залишаються незмінними — геноцидна війна, знищення українського народу та держави.

«Це означає, що нам потрібно більше підтримки, більше зброї, більше санкцій. І, безумовно, готуватися до подальшої деокупації українських територій, перемоги та звільнення України від загарбників. Повірте, всі ці сценарії Україна відпрацьовує», — заявив представник ГУР МО України.

Нагадаємо, російські військові почали частіше запускати С-300 по Україні через дефіцит «Іскандерів».