У «днр» призначили винних у загибелі «чмобіків» у Макіївці

Керівництво так званого «мвс днр» провело службову нараду на якій обговорювались можливі наслідки удару української артилерії по місцю розміщення російських мобілізованих в окупованій Макіївці.

Наслідки удару по казармі рф у Макіївці
Наслідки удару по казармі рф у Макіївці

В ході обговорення було ухвалено рішення про визначення «винних» в інциденті з наступним показовим покаранням.

В ролі «цапів-відбувайлів» виступили заступник начальника РОВД Макіївки та ще 7 «народних міліціонерів». Їх вже заарештовано «міністерством державної безпеки днр». Всім висунуто офіційне звинувачення у «халатному ставленні до функціональних обов’язків».

Відомо, що обвинувачених не будуть довго утримувати в місцях позбавлення волі, а направлять «для виконання завдань» на блокпости в районі населених пунктів Опитне та Майорськ.

Також відомо, що наразі на територію так званої «днр» масово прибуває особовий склад, який не планується застосовувати у бойових діях. Ці підрозділи розподіляються по «пунктах тимчасової дислокації». Найчастіше їх облаштовують у великих будинках приватного сектору, приміщеннях промислових підприємств та установ.

Головне завданням новоприбулих — забезпечення посилення контррозвідувального режиму. При цьому, найбільша увага приділяється місцям розташування підрозділів так званих «кадирівців», рівень довіри до яких з боку військового командування останнім часом різко знижується.

Нагадаємо, у новорічну ніч Сили оборони України нанесли удар по місцю базування російських військовослужбовців в окупованій Макіївці Донецької області, внаслідок якого загинуло 400 та поранено 300 окупантів.