Обстріли на Харківщині: є руйнування
Окупанти продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти Куп’янського, Харківського та Чугуївського районів Харківщини.
![Наслідки обстрілу на Харківщині](https://i-ua.tv/img/790x450/5/img20230119085135197-d3e7fd8d.jpg)
Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Минулої доби під ворожим артилерійським та мінометним вогнем були Куп'янськ, Дворічна, Вовчанськ, Красне, Кам’янка, Чугунівка, Табаївка та інші міста і села області.
У Куп’янську внаслідок обстрілів пошкоджено житловий будинок та приватне підприємство. У смт Дворічна Куп’янського району пошкоджено приватний будинок, горіли господарчі споруди.
У Вовчанську Чугуївського району ворог обстріляв два двоповерхових багатоквартирних будинки: вибиті вікна і зруйновано дах. Є влучання в амбулаторію.
У смт Вільча через обстріли окупантів пошкоджено 5 приватних будинків. Був «приліт» у «Вовчанський геріатричний пансіонат», пошкоджені вікна корпусу. Також зафіксовано влучання ворожих снарядів у дитячий садок.
Нагадаємо, 17 січня ворог масовано обстрілював населені пункти області вздовж усієї лінії зіткнення на Харківщині. Внаслідок ракетного удару по Куп'янську будівлю Автотранспортного фахового коледжу.