Обстріли на Харківщині: є руйнування

Окупанти продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти Куп’янського, Харківського та Чугуївського районів Харківщини.

Наслідки обстрілу на Харківщині
Наслідки обстрілу на Харківщині

Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Минулої доби під ворожим артилерійським та мінометним вогнем були Куп'янськ, Дворічна, Вовчанськ, Красне, Кам’янка, Чугунівка, Табаївка та інші міста і села області.

У Куп’янську внаслідок обстрілів пошкоджено житловий будинок та приватне підприємство. У смт Дворічна Куп’янського району пошкоджено приватний будинок, горіли господарчі споруди.

У Вовчанську Чугуївського району ворог обстріляв два двоповерхових багатоквартирних будинки: вибиті вікна і зруйновано дах. Є влучання в амбулаторію.

У смт Вільча через обстріли окупантів пошкоджено 5 приватних будинків. Був «приліт» у «Вовчанський геріатричний пансіонат», пошкоджені вікна корпусу. Також зафіксовано влучання ворожих снарядів у дитячий садок.

Нагадаємо, 17 січня ворог масовано обстрілював населені пункти області вздовж усієї лінії зіткнення на Харківщині. Внаслідок ракетного удару по Куп'янську будівлю Автотранспортного фахового коледжу.