Викрадала з окупантами дітей і проповідувала «руський мир»: викрито нові злочини вчительки з Херсону

Працівники ДБР разом з обласною прокуратурою провели обшук у вчительки з Херсону, яка до агресії шпигувала на користь рф. Під час тимчасової окупації міста вона відверто працювала на загарбників.

Викрадала з окупантами дітей і проповідувала «руський мир»: викрито нові злочини вчительки з Херсону

Ще до початку війни педагог з Херсону обвинувачувалась у державній зраді — у 2021 році правоохоронці зафіксували, що вона шпигувала для рф.

Уникнути покарання жінка змогла лише через захоплення міста росіянами. За багаторічну прихильність загарбники влаштували її на посаду «заступника міністра освіти» у фейковому уряді зрадника Сальдо.

За оперативними даними, вона насаджувала в регіоні російську освіту, переслідувала вчителів, які не стали на бік ворога, змушувала батьків віддавати дітей до «нових російських шкіл». Також активно агітувала за псевдореферендум та сприяла загарбникам у примусовому вивезенню школярів до окупованого Криму.

Після визволення Херсону вона втекла разом зі своїми «господарями». Під час обшуку ДБР виявило чергові докази її протидержавної діяльності: російські пропагандистські матеріали та символіку, посібники для перенавчання тощо.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань висунуло підозру в розкраданні продуктів для ЗСУ щодо неназваного підприємства. Силовики провели 70 обшуків та вилучили 7 тонн продукції.