Німеччина готова забезпечити снарядами танки Leopard 2, які передають Україні

  • 182

Німецький оборонний концерн Rheinmetall може надати велику кількість боєприпасів для танків Leopard 2, які Німеччина та інші країни відправлять Україні

Rheinmetall вже збільшив виробничі потужності для забезпечення необхідних потреб у боєприпасах.

У німецькому концерні також зазначили, що вклали і продовжують вкладати значні кошти у збільшення штату співробітників та створення нових виробничих потужностей.

Ймовірно, йдеться про будівництво нового заводу з виробництва боєприпасів. Раніше представник Rheinmetall зазначав, що основна мета нового виробництва — відновлення забезпечення боєприпасами Збройних сил Німеччини, яке буде незалежним від зарубіжних виробничих потужностей.

Зазначається, що будівництво заводу почалося після двох відмов Швейцарії на реекспорт боєприпасів до України у відповідь на запит Берліна.

«Ми робимо все, щоб підтримати Україну, а також НАТО та федеральний уряд, у тому числі й необхідними боєприпасами», — наголосили представники Rheinmetall.

За словами представників оборонної компанії, збільшення потужностей дозволить концерну забезпечити потреби у боєприпасах як Бундесверу, так і сил оборони інших країн, на озброєнні яких перебувають основні бойові танки Leopard 2.


Джерело: DW