Призначення Буданова на посаду голови Міноборони: Єрмак хоче всюди поставити своїх людей — експерт

Призначення Кирила Буданова на посаду голови Міноборони порушує закон, крім того, це свідчить про те, що голова ОП Андрій Єрмак всюди хоче поставити своїх людей.

Кирило Буданов та Андрій Єрмак
Кирило Буданов та Андрій Єрмак

Про це в коментарі i-ua.tv заявил правозахисник Дмитро Павличенко.

«Замість Резнікова на посаду міністра оборони пропонують призначити генерал-майора Буданова. Але це порушує ст. 15, частину 7-му Закону України „Про національну безпеку України“. В законі написано, що міністр оборони повинен бути не військовим. А Бунанов у нас є генерал-майор. Тому це пряме порушення закону. Резнікова призначали на цю посаду, бо він є звичаним юристом, щоб уникнути корупційних зв’язків. Проте корупційні схеми, ще були до призначення Резнікова. Просто раніше про це не казали. Проте призначення Буданова не змінить ситуацію з корупцією в Міноборони», — каже експерт.

За словами правозахисника, призначення людей на посади проводиться головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком для того, щоб себе захистити.

«Єрмак відкривав 5 карних справ проти президента США Джо Байдена та жодної проти в. путіна. Тому для того, щоб захистити своїх інтереси, Єрмак всюди розставляє свої людей. Зокрема Єрмак призначив своїх людей в Антикорупційний суд. Саме тому, суд порушуючи норми права, відмовляє в позові проти Єрмака. Саме тому Буданова і хочуть поставити на чолі Міноборони для того, щоб приховувати всі скарги. Тому процедура з призначенням Буданова порушена на кожному кроці. Ми кажемо, що треба боротися з корупцією, але необхідно починати з самого себе. Невже в нас немає досвідчених фахівців, які б очолили Міністерство. Звичайно, що є. Проте ж Єрмак хоче поставити свою фігуру. Це не військова, а політична посада, вважає правозахисник», — резюмує Дмитро Павличенко.