Гаазький суд видав ордер на арешт путіна

Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду в п’ятницю видала ордери на арешт президента росії володимира путіна у зв’язку із ситуацією в Україні.

Гаазький суд видав ордер на арешт путіна
Гаазький суд видав ордер на арешт путіна

Про це йдеться в пресрелізі МКС, який є в розпорядженні «Європейської правди».

Як повідомила пресслужба суду, 17 березня 2023 року Палата досудового провадження II видала ордери на арешт путіна та Марії Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента рф у справах дитини.

путіна та Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації та переміщення дітей з окупованих районів України до російської федерації, що відбувалось щонайменше з 24 лютого 2022 року.

«Палата досудового провадження ІІ на підставі клопотань Прокуратури від 22 лютого 2023 року постановила, що існують достатні підстави вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконного переміщення населення з окупованих районів України до російської федерації, що завдало шкоди українським дітям», — підкреслюється в повідомленні.

Палата зазначає, що вважає ордери на арешт таємними «з метою захисту потерпілих і свідків, а також з метою забезпечення розслідування».