На одержанні хабара викрито директора структурного підрозділу НАН України

За процесуального керівництва Дарницького окружної прокуратури міста Києва директора одного зі структурних підрозділів НАН України викрито на одержанні неправомірної вигоди (ст. 368 КК України).

На одержанні хабара викрито директора структурного підрозділу НАН України
На одержанні хабара викрито директора структурного підрозділу НАН України

За даними слідства, посадовець налагодив схему одержання неправомірної вигоди за оренду приміщень від приватних осіб та представників бізнесу.

Схема полягала у наданні в оренду складських та офісних приміщень, що належать та перебувають на балансі державного підприємства, без проведення аукціону та погодження президії НАН України.

За користування одним з приміщень він зажадав одержувати 80 тис грн на рік. У ході слідства правоохоронці задокументували факт одержання посадовцем частини неправомірної вигоди у вигляді щомісячного платежу.

Крім того, у службовому кабінеті директора виявлено грошові кошти в сумі близько 80 тис доларів США та 300 тис грн, походження яких встановлюється.

Правоохоронці затримали його в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Встановлюється причетність інших осіб до вчинення злочину.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Дарницького УП ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу ГУ «Д» ДЗНД СБУ.