Заява Буданова про скорий розпад рф: правда чи ІПСО

  • 1492

Заява голови ГУР Кирила Буданова про скорий розпад росії свідчить про дізінтеграцію цієї держави та на подальший її поділ на низку частин.

Кирило Буданов
Кирило Буданов

Про це в коментарі i-ua.tv заявив політолог Ігор Чаленко.

«У Буданова така посада, яка дозволяє йому використовувати власні слова, як ІПСО. Лише сам Буданов знає з якою метою він висловлює відповідні позиції. Не виключаю, що Буданов виступає за певною аналогією з сейсмологами, які можуть напрогнозувати, що на відповідній ділянці станеться землетрус. Але коли він точно станеться, буде залежати від низки природних факторів», — каже експерт.

При цьому він зазначив, що стратегічно К. Буданов абсолютно правильно заявляє про тектонічні зсуви, які відбуваються в рф.

" Вони дійсно направлені на дізінтеграцію цієї держави та на подальший її поділ на низку частин. Тут питання коли це станеться. Чи це відбудеться до наступних президентських виборів в рф, тут може зіграти роль чорний лебідь, стан здоров’я путіна або палацовий переворот", — каже експерт.

Політолог підкреслив, що кремлівська влада зараз повністю втрачає контроль над суб’єктами федерації.

«Вони регіоналізуються у власній політиці. Збільшуються конфлікти між баштами Кремля. Все це веде сьогодні до нівелювання рф, як єдиного суб’єкта», — резюмує І. Чаленко.

Нагадаємо, що К. Буданов заявив, що настав момент для краху росії як країни. ЇЇ очікують «сейсмічні зміни», які зіграють роль у припиненні війни на користь України.