путін знищив найбільш боєздатну частину армії росії, пославши її в Україну

  • 227

Найбільш боєздатна частина російської армії знищена. І це зробив саме диктатор володимир путін, коли відправив їх воювати проти України. Наразі війська рф можуть планувати і спробуватиреалізовувати тактичні операції. В цілому росіяни переходять до стратегічної оборони. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомив в ефірі телемарафону.

«Розпіарений „великий“ зимовий наступ, який довго анонсувався, ми вже бачимо, що давно позаду, оскільки чергові задачі ворога провалені», — зауважив Андрій Юсов.

Представник воєнної розвідки України підкреслив, що в окупантів немає сьогодні сил повторювати ті спроби, які ми бачили після 24 лютого минулого року.

«Але це не означає, що ворог розбитий або не несе небезпеки для України. Є велика кількість живої сили, мобілізаційний потенціал, значна кількість техніки, нехай навіть часто застарілої. Але найбільш боєздатна частина російської армії знищена в Україні. Знищив її власне путін, пославши у м’ясорубку», — заявив Андрій Юсов.

Рекомендовані публікації