Політичні сили на місцях успішно використовують війну, — Колодзінський

  • 343

Люди на місцях не усвідомлюють потужності своєї позиції та вплив на прийняття рішень органів місцевого самоврядування.

Володимир Колодзінський у програмі "Точка зору"
Володимир Колодзінський у програмі "Точка зору"

Про це заявив громадський діяч, ветеран російсько-української війни Володимир Колодзінський у програмі «Точка зору» з Володимиром Тетеруком на телеканалі I-UA.tv.

«Утвердження ідеології та практики реалізації прав і свобод громадянина в Україні — це дуже важка справа. Немає практики реалізації конституційних прав, люди не знають своїх прав. І багатьом представникам органів влади така позиція вигідна, тому що вони є представниками різних політичних сил у різних територіальних громадах. Вони використовують цю ситуацію як виправдальну для себе, в якій вони дистанціюються від народу. Цим применшують роль громадськості як у процесі війни, як і в процесі створення громадянського суспільства. За 30 років ні один з президентів не дотримувався Конституції», — сказав він.

Гість програми підкреслив, що для багатьох представників українського народу, для громадян України Конституція представляє декларативний документ.

«Політичні сили на місцях успішно використовують війну. Звинувачують президентів у війні, не знаючи про те, що росія завжди проводила геноцид на нашій землі, тобто знищувала найкращих, саме тих, хто претендував на індивідуальність, знищувала нашу ментальність, яка характеризує нашу ідентичність. І спеціально штучно виховувався українець, який би дуже лояльно ставився до представників органів влади та з ними загравав. І саме зараз є велика надія на Президента як Гаранта, щоб побудувати громадянське суспільство. Але для цього треба знати свої права», — наголосив Колодзінський.