ЄС готовий надати Україні мільйон артилерійських снарядів

  • 262

Європейський Союз готовий надати Україні один мільйон снарядів для артилерії.

ЄС готовий надати Україні мільйон артилерійських снарядів
ЄС готовий надати Україні мільйон артилерійських снарядів

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час спільного брифінгу з главою Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Україна щодня демонструє ефективність нашого захисту проти російської агресії. Кожна збита ракета терористів, кожен успіх наших воїнів у відбитті російських штурмів — це докази того, що ми можемо перемогти цього агресора», — сказав глава Української держави.

Водночас він наголосив на важливості пропорційності можливостей України тим можливостям, які має російська федерація. «У цьому контексті сьогодні подякував Урсулі за готовність Євросоюзу надати Україні вкрай необхідні боєприпаси, один мільйон снарядів для артилерії», — додав Президент України.

Зеленський поінформував, що під час розмови з президенткою Єврокомісії обговорювалося серед іншого питання швидкості закупівлі та постачання цих боєприпасів, адже, за його словами, на полі бою вже є в них потреба.

Нагадаємо, Нідерланди мають намір передати Україні винищувачі F-16. Відповідне питання обговорюють з США, Данією та Великою Британією.