Резніков підтвердив успішне застосовання українськими захисниками ракети Storm Shadow

Міністр оборони Олексій Резніков у середу, 24 травня, підтвердив, що захисники України вже успішно застосовують передані Великою Британією ракети Storm Shadow.

Далекобійні ракети Storm Shadow
Далекобійні ракети Storm Shadow

Під час брифінгу з британським колегою Беном Воллесом, який у середу перебуває з візитом у Києві, Резніков нагадав, що Британія вже передала Україні протитанкові засоби NLAW, допомогла отримати артилерію калібру 155 мм і РСЗВ, зокрема М270, створила спеціальний фонд для підтримки України і купівлі зброї в різних країн, разом із партнерами озброїла український флот ракетами Harpoon, поставила бронемашини, веде підготовку і тренування українських військовослужбовців за кордоном, передала «такі смаколики, як Storm Shadow», і багато чого іншого.

«Ми мали нагоду потиснути руки пілотам, які були навчені у Великій Британії і вже успішно застосовують зброю Storm Shadow», — повідомив Резніков.

Нагадаємо, 11 травня західні ЗМІ повідомили, що Велика Британія передала Україні далекобійні ракети Storm Shadow радіусом дії до 300 кілометрів.

Читайте також


На заміну «яєць Резнікова» — чай з російським присмаком для ЗСУ

Скандали із закупками в Міноборони не вщухають. Українці не встигли ще оговтатися від яєць за 17 грн для військових, як розгорається парад нових скандалів в МО. Зокрема, в сухпайках для ЗСУ опинився чай відомої російської торговельної марки «Майський чай», який виробляють в Україні та надсилають військовим на фронт під час війни. Хто за цим стоїть, розбиралися журналісти.