ЗСУ просунулися в Запорізькій області на глибину до 3 км, — ISW

Інститут вивчення війни США повідомляє, що Сили оборони України просунулися на запорізькому напрямку на глибину 3 кілометри. В останньому зведенні ISW сказано, що наразі йдеться саме про тактичний успіх.

ЗСУ просунулися в Запорізькій області на глибину до 3 км, — ISW

«4 червня українські сили провели локальні наземні атаки і домоглися обмежених тактичних успіхів у західній частині Донецької області та східній частині Запорізької області», — повідомляє ISW.

Такого висновку аналітики дійшли, проаналізувавши низку відеозаписів, які учора з'явилися в мережі. Експерти вважають, що Сили оборони просунулися на захід від Рівнополя в Запорізькій області. Також аналітики зазначають, що російські воєнкори повідомляють про звільнення Новодарівки — 14 км на північний захід від Великої Новосілки, і Нескучного — 2 км на північний захід від Великої Новосілки. Не виключено, що окупанти могли втратити свої позиції в Левадному, що на північний захід від Новодарівки.

«Деякі російські блогери стверджували, що українські війська прорвали першу лінію російської оборони і просунулися в цьому районі від 500 метрів до трьох кілометрів. На момент написання цієї статті немає візуальних доказів цих повідомлень», — зазначають в ISW.

Нагадаємо, учора, 4 червня, Міноборони опублікувало відеоролик, в якому військові закликали громадян дотримуватися режиму тиші. Там попередили, що оголошення про початок контрнаступу не буде.

Рекомендовані публікації