До великого екрана нас давно не допускають, щоб ми дискутували про Україну, — Медвідь

В Україні все залежить від того, хто на великому екрані. А до великого екрана та до великого радіо нас давно вже не допускають взагалі, щоб ми дискутували про Україну, чи обговорювали якісь економічні питання, при чому не просто обговорювали, а з розрахунками.

Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"
Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"

В Україні такого не існує через те, що немає зацікавленості тих, хто при владі. Про це заявив кандидат сільськогосподарських наук і письменник Сергій Медвідь у програмі «Суспільні діалоги» з Олексієм Якименком на телеканалі I-UA.tv.

«Поточну ситуацію в країні ми відчуваємо по тому, що відбувається на фронті. Але якщо сказати про себе особисто, спілкуючись, користуючись Інтернетом, я не дуже задоволений і не дуже радісний від того, що в нас багато людей є на якихось позиціях, що не розуміють основ нашої державності, що нам потрібно заради того, щоб стати сильними, щоб перемогти, що є на першому місці, що є на другому місці», — пояснив він.

На його думку, українці «кидають у всякі дрібниці» обговорення.

«І нам Інтернет часто підкидає для цього якісь дешеві інсинуації, і ми відходимо від головного. Або ж ми й не розуміємо головного, якщо ми легко від нього відходимо. Оце біда, що до сьогоднішнього дня навіть люди творчі, навіть люди освічені, в українській формі, пишуть українською мовою, але не розуміють, що є основою міцності держави. Вони акцентуються на якихось дрібницях, а ще більше на тих іноземних вкидах», — додав експерт.

Рекомендовані публікації