Україна отримає ще 4 радари TRML-4D для ППО: подробиці

HENSOLDT поставить ЗСУ ще 4 радари TRML-4D компанії Diehl Defence. Радари призначені для українських комплексів ППО IRIS-T SLM.

Україна отримає ще 4 радари TRML-4D для ППО: подробиці

Про це компанія повідомила на своєму веб-сайті.

Замовлення Diehl Defence сягає «двозначної мільйонної суми», радари TRML-4D мають бути поставлені протягом 2024 року.

«Це замовлення — наслідок відмінних операційних результатів, які ми отримали з України. Ми пишаємося тим, що можемо сприяти подальшому зміцненню обороноздатності України. Ці радари захищають життя», — сказав Томас Мюллер, генеральний директор HENSOLDT.

TRML-4D використовує новітні цифрові радіолокаційні технології. Він здатний виявляти, відстежувати і класифікувати різні типи повітряних цілей.

Ця система добре працює з малими й швидкими цілями та крилатими ракетами, а також літаками і гелікоптерами, які маневрують або летять на малих висотах.

Вона забезпечує швидке виявлення і відстеження близько 1500 цілей в радіусі до 250 км.

Радар оснащений активною фазованою антенною решіткою (АФАР) з електронним скануванням на основі приймально-передаючих модулів з нітриду галію (GaN).

Радіолокаційна станція оснащена бортовим електрогенератором і може транспортуватися будь-якою вантажівкою.

TRML-4D — це остання версія радара середньої дальності C-діапазону сімейства TRML, яка розроблена компанією Hensoldt у 2018 році.

Комлпекс поєднує цифрове формування променя з імпульсним доплерівським радаром для виявлення малопомітних повітряних цілей, таких як завислі вертольоти або крилаті ракети, які низько летять.

Минулого місяця «Мілітарний» повідомляв, що компанія HENSOLDT поставить шість своїх радарних комплексів на суму понад 100 мільйонів євро.