Перейменування Запоріжжя: в Україні треба звільняти безліч чиновників — експерт

Займатися перейменуванням населених пунктів під час війни без існуючих підстав для цього недоцільно. Тому в Україні треба звільняти безліч чиновників, які не працюють на користь держави.

перейменування Запоріжжя
перейменування Запоріжжя

Про це в коментарі i-ua.tv заявив економічний експерт Юрій Гаврилечко.

«В Україні є безліч чиновників, діяльність яких абсолютно не потрібна та шкодить країні. Саме завдяки їх звільненню можна буде зекономити безліч грошей. Зокрема, Національна комісія зі стандартів державної мови, яка є центральним органом виконавчої влади, рекомендує розглянути перейменування міста Запоріжжя, зазначаючи, що назва може не відповідати стандартам, треба ліквідувати. Це дозволить зекономити гроші, які зараз витрачаються з бюджету на її існування», — каже експерт.

На його думку, чиновники з цієї комісії займаються провокативними та безглуздими речами.

«Тому цей орган має бути ліквідовано, як і 90% всіх інших чиновників України. Кошти на безглузді ініціативи витрачатися не повинні. Єдиний показник та сенс, який має значення під час війни — чи веде до перемоги робота чиновників чи ні? Якщо веде — вони залишаються, а якщо — ні, то держава має спокійно їх позбутися», — резюмує експерт.