Коли очікувати нового заколота в рф — відповідь експерта

Президента рф в. путіна можуть усунити від влади до кінця цього року.

Коли очікувати нового заколота в рф
Коли очікувати нового заколота в рф

«Новий заколот в росії може бути. Адже рф через війну рухається по траєкторії, де логічними є виникнення заколотів. Якийсь з них може бути успішним. Можуть бути два види заколоту. Палацовий — коли путіна можуть ліквідувати або відсторонити від влади. Це трапиться несподівано. Для масштабного заколоту повинні виникнути певні умови у суспільстві та у військах. В першу чергу, це стосується жінок, у яких чоловіки, діти та інші родичі на фронті, або через війну зникли безвісті», — каже експерт.

На його думку, для палацового заколоту не потрібні публічні марші. Президента рф в. путіна для того, щоб усунули від влади треба ліквідувати.

" Це відбудеться раптово. А ось заколот в армії рф може виникнути станом на середину осені, коли почнуть погіршуватися погодні умови, або ж в кінці року, або на початку наступного року. Тобто військові рф можуть вийти на протест з відмовою воювати. Але не слід виключати, що може відбутися фізичне усунення путіна, або ж відстрсторонення його від влади чи арешт. Розвиток подій залежатиме від українського контрнаступу в південних регіонах до середини осені. Тобто у Херсонській та Запорізькій областях. А також наскільки росіянам вдасться просунитися у Луганській та Донецькій області. Це може підштовхнути людей з оточення путіна до того, щоб його усунути від влади або ж ліквідувати", — резюмує експерт.