Питання «моя команда» не проходить у державній сфері, — ексзаступник Генпрокурора

Світ говорить, що українська влада має вичерпати зі своїх рядів усю колаборацію.

Микола Голомша в програмі "Суспільні діалоги"
Микола Голомша в програмі "Суспільні діалоги"

Про це заявив заслужений юрист України та колишній перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша в програмі «Точка зору» з Олексієм Якименком на телеканалі I-UA.tv.

«Коли будуть знаходитися колаборанти у владі, то ніяке НАТО нас не прийме, бо вони розуміють, що будуть продаватися технології, це буде чужий серед своїх. Тут має бути чітка чистка всіх. Потрібно зрозуміти нашій владі та Президентові України, який сьогодні здобув світову славу, що тут не може бути „моя команда“. Яка „моя команда“? Питання в тому, хто в рядах, який досвід роботи, що це за люди. Питання „моя команда“ не проходить у державній сфері. Державна машина роз'їзде будь-кого, у тому числі й Президента. Тому що ти повинен дбати про стабільну, сталу державну владу. Це має бути досвід, освіта, у першу чергу фах, відповідні дані», — зазначив він.

За його словами, найвищий рівень корупції — це некомпетентні люди.

«Державна справа має бути самою невигідною для корупціонерів. Там має бути заробітна плата, відповідний статус. Повинна бути повага до органів влади найвищою, але вона буде тільки тоді, коли буде працювати закон. І прикладом цього має бути Президент, глава Верховної Ради, прем'єр-міністр України. І звісно всі будуть рівнятися на еліту», — сказав Голомша.

Рекомендовані публікації