Потрапляння дронів у ТЦ «москва -сіті» — мильна бульбашка — Перший Генпрокурор України

В Україні за 1,5 роки війни так і не з’явилася танкова промисловість. Також ми зараз програємо електронну війну дронів.

Віктор Шишкін
Віктор Шишкін

Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив перший Генеральний прокурор України Віктор Шишкін.

«Нарікання української влади на недостатню кількість та повільне постачання зброї від союзників цілком слушне й справедливе, якби не одне „але“. А де зброя власного виробництва? Тому тут дійсно можуть бути ознаки зловживання або ж елементи саботажу. Проте потрібно розглядати кожен окремий випадок та можливості. Однак у діях влади може бути зловживання службовим станом через різні форми. Наприклад, через недолугість або неналежне виконання своїх обов’язків», — каже В. Шишкін.

При цьому він підкреслив, що Британія та США зобов’язані надавати Україні озброєння, адже вони є підписантами Будапештського меморандуму.

«Друге питання, де наша зброя? Тут вимога не лише до Укроборонпрому, він лише один з виконавців. А де наш Кабмін, який відповідальний за оборону, де наш президент з його так званим Офісом?», — каже В. Шишкін.

Він нагадав, що голова РНБО О. Турчинов в 2014 році оголосив АТО.

«Однак виникає питання, чому президент Порошенко не оголосив війну на юридичному рівні? Теж саме стосується Зеленського. Ми всі ці роки слідували мінському договору, а це є зрада Україні», — каже В. Шишкін.

Також він підкреслив, що найкраща форма управління — демократія.

«В умовах війни кращою за демократію може бути патріотично- військово-національна диктатура. Народ вільно обирав Кучму, Порошенка, Зеленського. І що дообиралися? Народ зараз лягає під танки, створює тероборону, а тут виникає питання, кого вони завтра оберуть на виборах? Ми вже виходила на Майдан та Революцію Гідності. А що потім? Кого ми знову обрали? Тому для мене це катастрофа в розумінні ментальності. Крім того, зараз через Марафон інформаційно впливають на народ. Нав’язують українцям донати. А чому ви не запитали про донати у Ермака чи Арахамію? Задайте питання владі, де організація оборонної промисловості? В країні вже 1, 5 року війна. В Україні досі немає танкової промисловості. Хоча нам обіцяли, що конвеєр мають масово поставити танки. Потім нам обіцяли масовий збір дронів. Те, що зараз відбувається — це саботаж. В цьому році ми програємо електронну війну дронів. Росіяни нас закидують ланцетами. Тому ми зараз несемо набагато більше втрат, ніж в 2022 році. Потрапляння наших дронів у вікна ТЦ „москва -сіті“ — це мильна бульбашка. Мене цікавить, де наші ракети? Також ми маємо наносити удари по містах, де збирають шахеди, літаки, танки та ракети», — резюмує експерт.

Рекомендовані публікації