Війна буде довгою та складною — бойовий медик

Поки в Україні чекають на допомогу від західних партнерів, у рф будуть заводи з виробництва дронів.

Війна буде довгою та складною
Війна буде довгою та складною

Про це заявив бойовий медик Андрій Січка.

«Тимчасово знаходжуся в тилу і мене не полишає думка, що ми всією країною в певний момент пішли не тим шляхом. Ми всі трішки розслабилися. Будуємо дороги, замощуємо плиткою тротуари, „тиримо“ бюджет, помпезна святкує дні народження та весілля, це теж необхідно, бо це життя. Однак бюджет нашої країни під час війни нічим не відрізається від бюджету мирного часу. Ми сподіваємося на допомогу світової спільноти, партнерів НАТО, думаємо, що допомога буде вічною. Забуваючи, що вічним нічого не буває. Адже практика показує, що проблеми кожна країна має вирішувати самостійно», — каже бойовий медик.

Він підкреслив, що поки в Україні чекають на допомогу, в рф будуть заводи з виробництва дронів. Також влада рф шукає та викупає ракети та боєприпаси по всьому світу.

" Ми ж бігаємо від повісток. В цій ситуації складно робити прогнози на майбутнє. Особливо основний прогноз — чим закінчиться ця війна. Адже багатьом українцям зручно жити саме так. Однак ми забули з ким маємо справу. Це орда. Вони не зупиняться, бо роблять це протягом тисячоліть. Вони будуть йти далі. Тому, якщо всі не почнуть допомагати та не включаються, та не налаштуються на війну, то ми можемо не витримати", — каже А. Січка.

Він підкреслив, що війна буде довгою та складною.

" А до довгої війни, ми поки що не готові", — резюмує бойовий медик.

Нагадаємо, що голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут заявив, що
військові, які рік-півтора року перебувають в окопах на передовій, фізіологічно потребують відновлення.
«А щоб це зробити, їх треба в цих окопах кимось замінити. А це сотні тисяч людей, яких доведеться мобілізувати», — підсумував голова фонду «Повернись живим».