На Харківщині правоохоронець разом зі спільниками «обчистив» ангари місцевого сільгосппідприємства

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією повідомили про підозру колишньому правоохоронцю та двом його спільникам, які кілька місяців обкрадали склади одного з агропідприємств Харківщини.

На Харківщині правоохоронець разом зі спільниками «обчистив» ангари
На Харківщині правоохоронець разом зі спільниками «обчистив» ангари

Встановлено, що правоохоронець отримав інформацію про зберігання на складах сільгосппідприємства великої кількості вартісних добрив та іншої продукції. Він вирішив викрасти товар для перепродажу. Правоохоронець залучив до оборудки своїх знайомих, які працювали на цьому підприємстві і мали доступ до складів.

Фігуранти детально організували свій задум. Викрадення продукції відбувалось під час чергування правоохоронця на блок-посту, розташованого поряд. Таким чином автомобілі без перешкод перевозили награбоване.

Викрадену продукцію, в основному добрива, зловмисники складували на подвір’ї батьків правоохоронця. Загалом спільники встигли вивезти приблизно 20 тонн добрив, а також майже 4 тонни сої. Вартість викраденого оцінюється у понад 500 тис. грн. Фігуранти перепродували товар місцевим мешканцям.

Під час чергового «візиту» на склади з добривами фігурантів затримали правоохоронці.

Наразі їм повідомлено про підозру за фактом крадіжки майна, вчиненої в умовах воєнного стану, організованою групою (ч. 3 ст. 15 ч. 4, 5 ст. 185 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура.