Створення електронного реєстру військовозобов’язаних загрожує нацбезпеці України — адвокат
Проведення такої тоталітарної політики свідчить про намагання тих, хто стоїть за появою цього реєстру, знищити Україну.
Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.
«Створення електронного реєстру військовозобов’язаних жодним чином не пов'язаний зі створенням реєстру. Адже в цьому реєстрів і так міститься інформація про призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Намагання додати до реєстру медичну інформацію, інформацію про освіту, володіння мовами, податкова інформація про осіб, свідчить про намагання осіб стоять за цією ініціативою, де більшість нардепів ймовірно використовується в темну, лише свідчить про намагання створити тоталітарну країну. Адже в одному місці хочуть зібрати інформацію про всіх громадян України. Адже в цьому законопроєкті є норма, про включення необмеженої інформації з інших баз даних. Що це за інші бази даних та інформація, взагалі нічого не говориться», — каже адвокат.
На його думку, складається враження, що влада намагається врегулювати незаконні бази даних, які на сьогодні існують в Україні щодо громадян.
«Фактично наявність таких баз даних свідчить про не намагання створити електронний реєстр військовозобов’язаних, про намагання зібрати максимальну інформацію про кожного громадянина України під виглядом цього реєстру та побудувати тоталітарну країну. Адже навіть теоретично не можна захистити цей реєстр. А з огляду на ту кількість державних зрадників в держапараті та СБУ, які вже були викриті, то збереження інформації, яка там існує в загалі, не можливо забезпечити нерозповсюдження інформації. Тому під час війни і навіть у мирний час створення такого реєстру загрожує національній безпеці. Тим більше якщо взяти до уваги, що в інших країнах, які не менше технологічно розвинуті ніж Україна, до такої тотальної діджеталізації ставляться дуже обережно. В Україні ж проведення такої тоталітарної політики свідчить про намагання тих, хто стоїть за появою цього реєстру, знищити Україну.
Нагадаємо, що в Україні в ВР зареєстрували проект закону про створення електронного реєстру військовозобов’язаних. Документ внесли до парламенту 18 вересня за номером 10062.