ЗСУ знищили російську станцію Р-934БМВ комплексу «Борисоглебск-2»

Бійці Сил оборони України знищили російську станцію перешкод Р-934БМВ.

ЗСУ знищили російську станцію Р-934БМВ комплексу «Борисоглебск-2»
ЗСУ знищили російську станцію Р-934БМВ комплексу «Борисоглебск-2»

Її було уражено FPV-дроном на одній з ділянок фронту.

Ця станція входить до автоматизованого комплексу радіоелектронного придушення «Борисоглебск-2».

Фото знищеної машини опублікували у соцмережах.

Станція Р-934БМВ розміщується на самохідному гусеничному шасі МТ-ЛБу, яке забезпечує високу рухливість та прохідність пересічною місцевістю.

Оприлюднені зображення свідчать, що після ураження українським FPV- безпілотником, станція російського комплексу РЕБ зазнала значних пошкоджень, які призвели до її повного знищення. На корпусі машини помітні наслідки потужного вибуху та горіння.

Головне завдання комплексу РЕБ РБ-301Б «Борисоглебск-2» — виявлення та придушення різних каналів зв’язку та інших систем, що використовують радіосигнали. Машину цього комплексу ЗСУ захопили ще на початку великої війни з рф.

Насамперед це системи зв’язку та управління тактичної ланки, зокрема супутникові. Крім того, є можливість придушення радіонавігаційних систем.

У складі цього російського комплексу радіоелектронної протидії є апаратура різних типів, яка призначена для виконання широкого спектра завдань.

А саме — пункт управління Р-330КМВ зі станціями перешкод Р-378БМВ, Р-330БМВ, Р-934БМВ і Р-325УМВ. Усі засоби комплексу розміщуються на самохідних шасі МТ-ЛБу.

Після прибуття на місце комплексу потрібно близько 15 хвилин на розгортання всіх засобів та підготовку до бойової роботи. Загальну координацію роботи комплексу здійснює розрахунок пункту управління Р-330КМВ, що складається з чотирьох осіб.