Воєнний стан в Україні мали оголосити ще у 2014 році — Суддя Конституційного Суду у відставці

Президент Володимир Зеленський та експрезидент Петро Порошенко є ворогами українського народу.

Воєнний стан в Україні мали оголосити ще у 2014 році
Воєнний стан в Україні мали оголосити ще у 2014 році

Про це під час ефіру заявив Суддя Конституційного Суду у відставці Віктор Шишкін.

" Порошенко створював Партію регіонів Януковича та був в його уряді. Потім за часів його президенства були знищені склади з вибухівкою, а Зеленський не виконував свої Конституційні обов’язки. Він нічого не зробив для обороноздатності воюючої країни, так само як і Порошенко, який просто відсидів 5 років у кріслі президента. Не було побудовано жодного патронного заводу. Тому вони для мене є ворогами українського народу. Треба було поставити економіку країни на військові рейки, ще у 2014 році та оголосить воєнний стан після захвату рф Кримського парламенту. А у нас воєнний стан ввели, коли ворожі війська стояли під Києвом. Тобто стратегії ні у кого з них не було", — каже експерт.

На його думку, керівництво західних країн погано вчило історію та не робить висновків.

«Захід не робить висновків, сподіваючись відсидітися у кущах. Так само хотів зробити Ізраїль.

І що отримав? Напад від ХАМАС. До речі, це лише організація, яка легально існувала на території Ізраїлю. Палестина автономія в межах Ізраїлю. При цьому світ чомусь ставить на одні щаблі внутрішній громадянський конфлікт в Ізраїлі з війною між рф та Україною. Будь-який політик має знати історію та ази юриспруденції", — каже В. Шишкін.

За його словами, Україна має налагодити діалог з західними партнерами.

" Де наша розмова з поляками? З одного боку вони нібито друзі, а з іншого… Відверто написав в фейсбуці, що поляки сьогодні можуть реалізовувати своє право на страйк проти України завдяки крові наших воїнів. Тобто наші солдати захищають право поляків на страйк проти нас. Де наш пресаташе, який сидить у Варшаві? Чому не проводиться пресконференція? Адже щодня гинуть сотні українських солдатів", — каже В. Шишкін.

Читайте також


В Мінсоцполітики розповіли, скільки за 1,5 роки війни було проведено протезувань військовим та куди звертатися

За 17 місяців повномасштабної війни рф проти України близько 50 тисяч українців втратили руки чи ноги. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на оцінку найбільшого у світі виробника протезів — німецької компанії. В Мінсоцполітики кажуть, що в у цьому році держава відшкодувала протезним підприємствам понад 2,1 млрд гривень за 15 тисяч протезних виробів, якими забезпечені особи. Йдеться і про цивільних, і про військових.