ЗСУ закріпилися на плацдармах на лівобережжі Херсонщини

Сили оборони України закріпилися на декількох плацдармах на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ закріпилися на плацдармах на лівобережжі Херсонщини
ЗСУ закріпилися на плацдармах на лівобережжі Херсонщини

Про це у п’ятницю, 17 листопада, повідомило Командування морської піхоти ВМС ЗСУ.

Українські військові у результаті заздалегідь спланованих заходів щодо відсічі російського вторгнення, провели серію успішних дій на лівому березі річки Дніпро на Херсонському напрямку.

Завдяки діям українських морських піхотинців, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, вдалося закріпитися на декількох плацдармах. У ході боїв з «російські окупанти зазнали важких втрат у живій силі та техніці».

Зокрема, з початку проведення зазначених заходів ворог втратив: особового складу — 1216 вбитими та 2217 пораненими, 24 танки, 89 артилерійських систем та мінометів, 135 одиниць різноманітної автомобільної техніки, 48 одиниць бойових броньованих машин, у тому числі БТР та БМП. Було знищено 9 РСЗВ, 14 плавзасобів, 15 одиниць спеціальної техніки, 4 командні пункти, 29 складів з боєприпасами, як польових, так і стаціонарних.

«Крім того, зведеним підрозділом РЕБ морської піхоти було нейтралізовано 135 FPV дронів та 5 БПЛА оперативно-тактичного рівня», — йдеться у повідомленні.

Наразі українські морські піхотинці здійснюють вогневі ураження підрозділів російських окупаційних військ на лівобережжі Херсонщини.