СБУ повідомила про підозру брату екснардепа-зрадника Ковальова

Служба безпеки зібрала докази державної зради на депутата Херсонської облради Юрія Ковальова. Наразі він входить до складу окупаційної «держдуми Херсонської області» від путінської партії «єдина росія» і продовжує сприяти збройній агресії рф проти України.

СБУ повідомила про підозру брату екснардепа-зрадника Ковальова
СБУ повідомила про підозру брату екснардепа-зрадника Ковальова

Фігурант є старшим братом екснардепа-зрадника Олексія Ковальова, який після окупації обласного центру публічно підтримав «приєднання» регіону до рф і став «заступником» гауляйтера Сальдо «з питань сільського господарства».

Використовуючи «статус» свого брата, Юрій Ковальов «переорієнтував» на потреби країни-агресора понад 20 підконтрольних компаній у регіоні. Для цього здійснив їхню «перереєстрацію» за російським законодавством.

Серед них — місцевий агрохолдинг, який цього року переправив у росію майже 35 тисяч тонн українського зерна на загальну суму 140 млн грн.

Також встановлено, що за вказівкою Юрія Ковальова підконтрольні йому автозаправні станції здійснювали «позачергове» забезпечення пальним військової техніки рф, у тому числі ворожих танків та бронемашин.

Крім того, компанії фігуранта активно постачали «продпайки» для рашистів, які перебувають на російських блокпостах в окупованій частині

Рекомендовані публікації