Новий законопроєкт про мобілізацію буде допрацьовуватися, — Володимир Фітьо

Новий законопроєкт про мобілізацію буде допрацьовуватися, заявив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо. Водночас він закликав українських чоловіків оновити свої дані у ТЦК та СП, якщо вони цього ще не зробили.

Новий законопроєкт про мобілізацію буде допрацьовуватися, — Володимир Фітьо

Про це Володимир Фітьо повідомив в етері національного телемарафону, передає NV.

«На даний момент є законопроєкт, який буде допрацьовуватися. Я вам можу сказати, як це працює все зараз: зараз нічого не змінилось. Тобто всі, хто ще не оновив свої дані в ТЦК та СП, мають це зробити. Треба з’явитися та актуалізувати свої дані», — зазначив представник ЗСУ.

Також Фітьо наголосив, що наразі в питаннях мобілізації нічого не змінилось — мобілізація здійснюється планово.

«Призовний вік військовозобов'язаних громадян — 18−60 років, зараз по мобілізації в Збройні сили від 27 років беруть, якщо немає причин для отримання відстрочки. Поки що ніяких змін, все як працювало, так і працює. Мобілізація здійснюється планово», — додав начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтримав виключення терміну «обмежено придатний». За його словами, придатність до служби визначає військово-лікарська комісія.


Джерело: NV

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.

Рекомендовані публікації