ЗСУ просунулися на південний схід від Куп’янська — ISW

Тридцять першого грудня українським військам вдалося просунутися на південний схід від Куп’янська. Також Сили оборони продовжили позиційні бої з росіянами вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна.

ЗСУ просунулися на південний схід від Куп’янська
ЗСУ просунулися на південний схід від Куп’янська

За словами російського військового блогера, українські війська контратакували поблизу Орлянки (на південний схід від Куп’янська) та досягли часткового успіху, проте в ISW не змогли підтвердити це.

російські та українські джерела сповістили, що позиційні бої тривають на північний схід від Куп’янська поблизу Синьківки, на південний захід від Сватового біля Макіївки та на південний захід від Кремінної неподалік Діброви, а також у Серебрянському лісництві.

За словами речника командування Сухопутних військ Збройних сил України підполковника Володимира Фітьо, українські підрозділи ведуть активну оборону на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках та здійснюють наземні атаки.

Зазначено, що 31 грудня російські та українські війська продовжили позиційні бойові дії поблизу Бахмута, проте на цій ділянці лінія фронту не змінилася. Зокрема російські та українські джерела стверджують, що позиційні бої тривали на північний захід від Бахмута в районі Богданівки та на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки.


Джерело: ISW