Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні

Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для потреб Сил Оборони України.

Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні

Про це заявив президент країни Едгарс Рінкевичс на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським.

«Прийшов час змінити наголоси. Ми дуже довго говорили, що підтримуємо Україну, і будемо підтримувати стільки, скільки потрібно. Але головною ціллю і головним політичним сигналом має бути те, що ми підтримуємо і будемо підтримувати Україну до її повної перемоги над російським імперіалізмом», — заявив Рінкевичс.

Повідомляється, що у пакет допомоги увійдуть гаубиці, боєприпаси, гелікоптери, дрони, пристрої зв’язку, екіпірування та протитанкова зброя.

Латвійський президент додав, що Латвія взяла на себе ведення «Коаліції дронів» в рамках Рамштайну.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.