У Новоросійську 19 вибухів: морський порт та частина міста залишились без світла (відео)

У ніч з 16 на 17 травня у Новоросійську Краснодарського краю рф пролунало щонайменше 19 вибухів, місцевий морський порт залишився без електроенергії. Світла також нема у частині міста.

У Новоросійську пролунало 19 вибухів
У Новоросійську пролунало 19 вибухів

Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Про перші вибухи у Новоросійську стало відомо близько 3:15 ночі. Спочатку місцеві мешканці думали, що це військові навчання, про які їх заздалегідь попереджали. Проте навчання повинні були закінчитись о 23:00.

Сигнал повітряної тривоги у Новоросійську увімкнули лише через годину після перших вибухів та вимкнули вже через одну хвилину.

Ближче до 4-ї ночі стали з'являтись повідомлення про те, що в районі Новоросійського морського порту видно чорний дим. Жителі міста знімали відео та стверджували, що безпілотники пошкодили порт. російські телеграм-канали заявили, що в порту зникла електроенергія. Так само світло зникло у деяких районах Новоросійська.

Перша офіційна інформація про вибухи у Новоросійську з'явилась о 4:12. Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв заявив, що у регіоні збито 10 безпілотників.

«Силами ППО було подавлено понад 10 безпілотників. Унаслідок падіння апаратів виникли локальні загоряння, які наразі ліквідовуються», — написав Кондратьєв.

За його словами, постраждалих внаслідок атаки немає. Про Новоросійський морський порт губернатор Краснодарського краю не згадав.

Водночас російські пабліки стверджують, що окрім морського порту безпілотники атакували нафтобазу у Новоросійську.