З’явилося відео знищення батареї російського ЗРК С-400 на Донеччині

З’явилося відео, як Збройні Сили України завдали ракетного удару по батареї російського зенітного комплексу С-400 у Донецькій області.

З’явилося відео знищення батареї російського ЗРК С-400 на Донеччині
З’явилося відео знищення батареї російського ЗРК С-400 на Донеччині

Відео ураження оприлюднив телеграм-канал «Дивізіон-"ТІВАЗ»".

Для знищення ворожої протиповітряної оборони на тимчасово окупованій території українські військові застосували балістичні ракети ATACMS з касетною бойовою частиною.

На кадрах видно, що на полі росіяни розгорнули чотири самохідні пускові установки, багатофункціональний радар та інші машини зі складу комплексу ППО С-400.

На відео з українського безпілотника зафіксовано спробу росіян перехопили ракети ATACMS. Для цього вони здійснюють одночасний пуск кількох зенітних ракет.

Однак кадри свідчать про те, що їм це не вдалося. І кілька балістичних ракет ATACMS з касетною бойовою частиною уражають місцерозташування російського ЗРК.

Ураження уламками призводить до пошкодження з подальшими вибухами і загорянням зенітних ракет на пускових установках.

Також, імовірно, уламками були уражені й інші машини та оператори батареї ворожого комплексу ППО.

Аналітики з групи «Dnipro OSINT з Гарбузом» з’ясували, що російський ЗРК С-400 був уражений поблизу села Кленівка Донецької області, що за 65 км від лінії бойового зіткнення.

Це може бути той комплекс ППО, про знищення якого стало відомо 22 травня. Відповідні фото і відео були опубліковані у мережі.