Дух війни відчувався ще в 90-ті — журналіст про розміщення Чорноморського флоту в Криму

На початку 90-х років навколо дискусії щодо Чорноморського флоту в Криму був серйозний оцей пресинг московицьких каналів.

розміщення Чорноморського флоту в Криму
розміщення Чорноморського флоту в Криму

Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив засновник порталу «Українське життя», журналіст і громадським діяч Микола Владзімірський.

«Все одно залишається віра в те, що наша справа недаремна, буде продовжуватися і Крим буде українським. А ідея зробити сайт

«Українське життя в Севастополі» виникла в мене з вагомих причин. Працював в газеті «Дзвін Севастополя», яка виходила раз на місяць і була важливою для севастопольських українців. Вони були ще більш об'єднані. На той час була велика масштабна я б сказав акція канадських українців вони створювали українсько- канадсько-українські бібліотеки в Україні. Серед них було дуже багато цінних та архівних книжок. Після відкриття такої бібліотеки в Криму, подав проект про створення сайту газет. Таким чином було створено багато тематичних сайтів газет, деякі сайти зараз вже в архівному вигляді. Наприклад, та ж сама газета «Наша Віра» не видається але матеріали її є в інтернеті. Вони є архівними і доволі цінними", — каже громадський діяч.

За його словами, у 92-й рік 93-му роках навколо дискусії щодо Чорноморського флоту в Криму був серйозний оцей пресинг московицьких каналів.

«Дух війни відчувався ще тоді через цю інформацію. На жаль, не вистачало просування української культури та позиції. Особи які уособлювали українську владу проводили антиукраїнську політику і ці ж особи зараз представлені в нашому парламенті та у владних структурах. Це ОПЗЖ, що є дуже небезпечно для країни», — резюмує громадський діяч.