Життєдіяльність цивільного населення в умовах війни. Сектор ЖКГ

Ми продовжуємо ставити незручні питання та з’ясовувати, що насправді відбувається в умовах агресії РФ на Сході України.

У нашій програмі 28.02.2020р. ми з’ясовуємо, яким чином Україна забезпечує (та чи забезпечує?) життєдіяльність цивільного населення в умовах війни на підконтрольній території та тимчасово окупованій території Луганської і Донецької областей. Хто та як сплачує на цих територіях за спожиті житлово-комунальні послуги? Ті, хто сплачує, фінансують тероризм та окупаційну владу чи діють законно? Що робити з боргами населення за минулий час? На яких засадах відбувається взаємодія та взаєморозрахунки України за поставку житлово-комунальних послуг? Що має зробити українська влада для захисту прав цивільного населення в тких умовах?

Ці та інші болючі питання ми обговорюємо з громадськими та політичними діячами, експертами та всіма зацікавленіми особами у прямому етері у нашій студії. Долучайтесь до наших діалогів і надсилайте нам Ваші запитання!

Читайте також


Міністерство культури поводиться безвідповідально, — Костянтин Матвієнко

Під час війни існує великий ризик руйнування історичних і культурних пам’яток України. Але причини цього — не лише ворожі масовані обстріли, а й недбале ставлення всередині країни. Як відомо, пожежа у столичному костелі Святого Миколая сталася ввечері 3 вересня 2021 року під час репетиції. Вогонь спалахнув між першим та другим поверхом будівлі. Але й досі ця проблема ніхто не зайнявся реставрацією Костелу. Чи дійсно це не на часі зараз? Про це розповів політичний діяч Костянтин Матвієнко.