Історичні витоки Майдану та антиукраїнської політики Росії

Звідки пішли Майдани та чому імовірна широкомасштабна війна з Росією? Про історичні витоки та прогнози розвитку України у контексті змагань за незалежність говоритимемо із істориком Олександром Галенком.

Кінець листопада — це час, коли твориться сучасна історія України. Прагнення до волі — це засаднича риса української ідентичності. Чому свобода так багато для нас значить? У чому історичні передумови Майданів? Як географічне положення та степова цивілізація впливають на сьогодення? Чому завоювання території України Монгольською імперією є ключем для розуміння того, що зараз відбувається у політичному житті країни та її сусідів?
Про історичні витоки та прогнози розвитку України у контексті змагань за незалежність говоритимемо із істориком Олександром Галенком.

Розділ «Монгольський перелам» у виданні «ЕКОНОМІЧНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»

https://chtyvo.org.ua/authors/Balabushevych_Tetiana/Ekonomichna_istoriia_Ukrainy_istoryko-ekonomichne_doslidzhennia_Tom1/

посилання на карту Євразії geomap.com.ua/uk-g7/401.html#&gid=maps&pid=1

Читайте також


В Україні дефіцит лікарів оцінюється в 30 — 40% — Віктор Корогод

Процес оптимізації мережі протитуберкульозних закладів та психлікарень триває давно. Тож як продовжується медреформа під час війни, чи вистачає психлікарень та тубдиспансерів, з якими викликами зараз зіштовхуються лікарі й пацієнти та як відновити українську медицину після перемоги, запитали у керівника проєктів Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктора Корогода.