Здорова Україна з Л.Буцькою. Курінняя — звичка чи пандемія

Гість програми Отто Стойка, Головний лікар Київського міського центру здоров’я , кандидат медичних наук, фахівець в області громадського здоров'я та соціальної медицини.

• Більше 25 років займається вивченням і популяризацією здорового способу життя, оздоровчих систем, профілактичних технологій. Є національним експертом в галузі освіти лікарів, освітян, дітей і молоді щодо здорового способу життя. Спеціаліст громадського здоров'я з міжнародною сертифікацією.

Член Європейської мережі з контролю над тютюном European networking smoking cessation and prevention (ENSP) та член редакційної колегії європейського інтернет-журналу «Профілактика та припинення тютюнокуріння»

Експерт у програмі контролю над тютюном ВООЗ, з 2017 року брав участь в організації та підтримує роботу Національного Сервісу у допомозі по відмові від куріння 0800 50 55 60, www.stopsmoking.org.ua.

Людина, яка все життя присвятила розвитку Здоров'я в Україні і боротьбі із #тютюнокурінням.

Мова піде про таке звичне і таке небезпечне #тютюнокуріння. Що це #звичка, #залежність,# хвороба, #пандемія. Це хвороба людини чи людства. Хто винен в її розповсюдженні, хто зацікавлений в тому , щоб людство хворіло. Що нам робити - руйнувати себе чи чинити опір і змінюватися на краще?

Чи бути #ЗдоровійУкраїні – це питання, яке ми з Вами вирішуємо сьогодні разом!

Здорова Україна – велика і квітуча - це не міф – це можлива світла реальність для нашої країни. Реальність, яку ми маємо і можемо створити самі - своїми думками, образами, емоціями, діями, вчинками, звичками, словами, знаннями і мудрістю…

Програма «Здорова Україна» - це не програма про медицину і ліки, не програма про страждання і хвороби, а програма про фізичне, психічне, соціальне, культурне, розумове і економічне Здоров’я України і українців.

Програма про шляхи відновлення і зцілення, про механізми розвитку здоров’я всередині людини і всередині популяції, народу, нації…

Програма про величезний, гармонійний, неосяжний світ і потенціал Здоров’я в Україні, історію, культуру і механізми створення Здорової України, її долю і місію і шляхи , які приведуть до процвітання. Бо тільки здоровий організм може бути щасливим, багатим, мудрим і

Здоров’я це головне , те, без чого неможливий жодний прогрес і щастя

Культура, пам'ять нації, історичні міфи і правда, наше справжнє коріння, з якого ми виросли і розвилися, наші традиційні оздоровчі рецепти, щоденні здорові дії і мислеформи, нові оздоровчі технології, українці, які різними шляхами розвивають Здорову Україну - все це є тематикою нашого розслідування та опанування, та запорукою розвитку і Майбуття.

Друга програма з циклу «Здорова Україна з Лідією Буцькою» .

#Здорова#Україна, #Здоров’я

Лідія Буцька, кавалер ордена княгині Ольги 3 ступеню, лікар спортивної, реабілітаційної, китайської медицини, психотерапевт, доктор наук в області натуральної медицини, кандидат медичних наук в медичній реабілітації, фізіотерапії, професор, завідувач кафедри, Президент ГО "Екологія та здоров'я", лікар Майдану, волонтер, громадський діяч, активіст. Автор трьох поетичних збірок, 7 телепроектів, пісень, шести документальних фільмів.

Працює в області розвитку сучасних технологій омолодження та довголіття.