«Здоров'я — це легко». Випуск 2. Продовжуємо захопливу подорож у країну перемог, досягнень, здоров’я і позитиву

Секрети здоров’я і чудового вигляду. Де взяти енергію мамі 3-х дітей? Що надихає домогосподарок? Як спланувати свій день, щоб усе встигнути? Про це та іще багато цікавого у програмі «Здоров'я — це легко!»

  • Сьогодні ми з вами продовжуємо захопливу подорож у країну перемог, досягнень, здоров’я і позитиву. В цій країні живуть звичайні люди із звичайними проблемами. Ці люди ламають стереотипи, власноруч і з доброї волі обирають тренд свого життя і отримують чудові результати. Вони готові поділитися своїми скромними доробками і простим досвідом, який зберігає молодість, красу, здоров’я, працездатність. Протягом декількох днів нас надихає і мотивує досвід жінки, дружини, мами 3-х дітей Альони Кудрявцевої.
  • як організувати свій «здоровий» і змістовний день.

Багато з нас вважає, що здорове харчування, як і здоровий спосіб життя доступний лише для обраних — зірок, серебрітіс, моделей, політиків, бізнесменів.

У програмі «Здоров'я — це легко!» звичайні люди поділяться з вами секретами своїх досягнень, лайфхаками і позитивним досвідом як почувати себе здоровими, працездатними, енергійними і красивими протягом всього життя.

Звичайні люди — мами двох і більше дітей, люди віком 50+, чоловіки робітничих професій, вчителі, бухгалтери, автоматично ставлять себе поза межами здорового життя, красивої фігури та ідеального вигляду. А між тим, здоров’я — досить недороге і доступне задоволення.

Щоранку о 7:45 ми будемо дарувати вам красу молодість здоров’я позитив, корисні лайхаки, заряджати енергією до перемог. З нами бути здоровим — легко!

Додаткову консультацію щодо організації здорового харчування ви можете отримати за телефоном +38 093 4172269

Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Щиро ваша,

Людмила Веспер